O NAS

Przedszkole i Żłobek Kraina Cudów to magiczne miejsce, pełne słońca, ciepła i radości. Powstały z myślą o dzieciach ciekawych świata. Pobyt w nim ma poruszyć umysły, ręce, nogi i wyobraźnię dziecka.

Niepubliczne Przedszkole Kraina Cudów realizuje cele i zadania określone w Ustawie o Systemie Oświaty zestaw programów przyjętych w roku szkolnym 2016/2017.

W pracy dydaktyczno-wychowawczej nasi nauczyciele wykorzystują:
GLOTTODYDAKTYKĘ – program nauki pisania i czytania wg prof. Bronisława Racławskiego
„DZIECIĘCĄ MATEMATYKĘ” – program dla przedszkoli, klas zerowych i placówek integracyjnych Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej
Metodę pedagogiki zabawy – „KLANZA”
Metodę ćwiczenia półkul mózgowych P. DENNISONA

przedszkole Pruszków

Kraina Cudów nie zastąpi MAMY ani TATY ale zapewni:

niepubliczne przedszkole Pruszków

bliski, indywidualny kontakt nauczyciela z dziećmi (kameralne grupy)


wykwalifikowaną kadrę opiekującą się troskliwie każdym dzieckiem, stwarzając ciepłą i przyjazną atmosferę


4 posiłki dziennie, przygotowane na miejscu


przestronne sale dydaktyczne, wyposażone w najwyższej klasy atestowane meble i zabawki


sprawdzony program dydaktyczno-wychowawczy

prywatne przedszkole Pruszków, żłobek Pruszków

stałą opiekę psychologa, logopedy, terapeuty integracji sensorycznej


bezpieczny plac zabaw i dużo ruchu na świeżym powietrzu


bogaty program zajęć w ramach czesnego (rytmika, glottodydaktyka, gimnastyka korekcyjna, nauka jazdy na łyżwach, język angielski, taniec)


liczne atrakcje w przedszkolu i poza nim (przedstawienia teatralne, dni tematyczne, warsztaty kulinarne, koncerty muzyczne, wycieczki, imprezy okolicznościowe)

Niepubliczne Przedszkole Kraina Cudów w Pruszkowie

REALIZUJE CELE I ZADANIA OKREŚLONE W USTAWIE O SYSTEMIE OŚWIATY, PONADTO POSIADA BOGATĄ OFERTĘ ZAJĘĆ DODATKOWYCH.

Oferujemy szeroki wybór zajęć dodatkowych, które z pewnością zainteresują każdego przedszkolaka. Przedszkole Kraina Cudów w Pruszkowie dysponuje również możliwością zajęć z logopedą oraz psychologiem dziecięcym. Pod naszą opieką dzieci rozwijają swoje umiejętności ruchowe na zajęciach z tańca, zumby, baletu oraz rytmiki. Prowadzimy treningi umiejętności społecznych oraz zajęcia z rehabilitacji, terapii ręki a także arteterapii czyli terapii przez sztukę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć dodatkowych.

Od najmłodszych lat prowadzimy atrakcyjne i łatwo przyswajalne lekcje języka angielskiego, na których w skuteczny sposób budujemy solidne podstawy językowe na przyszłość. W tym celu został opracowany całoroczny plan zajęć, na podstawie którego przerabiany jest cały materiał podstawowy uzupełniony materiałami dodatkowymi. Aby nauka przyniosła oczekiwane przez rodziców i przez nas efekty, bacznie obserwujemy indywidualne postępy każdego z przedszkolaków. Praca w grupach wiekowych jest ukierunkowana na rozbudzenie naturalnego zainteresowania językiem. Do osiągnięcia tego celu zajęcia wzbogacane są również o elementy gry jednak tylko w takim stopniu, w jakim jest to konieczne. Mamy duże doświadczenie, chęć i potrzebę nauki oraz wykazujemy dbałość o naszych podopiecznych, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekazać dzieci w dobre ręce i zapewnić im lepszy start w dorosłe życie.

Dowiedz się więcej

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK
KRAINA CUDÓW

Adres

ul. Stalowa 28/30
05-800 Pruszków